Cennik

Do każdego naszego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też prosimy o przesłanie nam dokumentu, który chcą Państwo przetłumaczyć, do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny na adres e-mail: biuro@tlumaczenia-koncepcja.pl lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej "Poproś o wycenę" (www.tlumaczenia-koncepcja.pl/wycena.php). Wycenę mogą Państwo również otrzymać w naszym biurze.

 

W wiadomości prosimy podać informacje na jaki/jakie język/języki tłumaczenie miałoby zostać wykonane. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą firmą.

 

Oferujemy atrakcyjne ceny tłumaczeń dokumentów takich jak:

akty urodzenia, akty małżeństwa, akty zgonu, akty chrztu, akty notarialne, świadectwa szkolne, KRS itp.


Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Dokumenty samochodów sprowadzanych z krajów niemieckojęzycznych tłumaczymy nawet w ciągu 1-2 h (tryb ekspresowy)! Dla osób handlujących pojazdami oraz komisów samochodowych bardzo atrakcyjne rabaty.

 

Dogodna forma przekazania dokumentów do tłumaczenia!

Zlecenie mogą Państwo złożyć drogą elektroniczną lub osobiście w biurze mieszczącym się przy ul. Podwale 62A/2. 

 

Uwaga! Darmowy parking dla naszych klientów

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż kwestia zaparkowania pojazdu na czas załatwienia u nas formalności jest kłopotliwa, zadbaliśmy, aby nasi klienci mogli bez stresu odwiedzić nasze biuro – mamy wykupiony parking dla Państwa.

Wjazd na darmowy parking znajduje się przy ulicy Dworcowej 3b (pierwsza brama po prawej stronie zaraz po skręceniu z ulicy Podwale w ulicę Dworcową, następnie cały czas prosto). Dla naszych klientów oferujemy osobne miejsce parkingowe usytuowane przy tylnym wejściu do budynku. W przypadku pytań odnośnie do dojazdu do parkingu prosimy dzwonić pod nr tel.: 502 344 113 lub 791 080 654. 

 

Link do lokalizacji naszego parkingu w Google Maps:

https://goo.gl/maps/pkMxsGQgDYjQM7a39

Zadzwoń do nas!

Tel. 71 78 548 38

Regulamin Kodeks Tłumacza przysięgłego
Agencja pracy - Koncepcja
ul. Podwale 62A/2 50-010 Wrocław,
Tel : 71 78 548 38 Email : tlumaczenia@koncepcja.eu

Tłumacze Przysięgli Języków: angielskiego, duńskiego, francuskiego, litewskiego, niderlandzkiego, niemieckiego, rosyjskiego, rumuńskiego, włoskiego. czeskiego.
Powered by CouchCMS